Nejde Vám vysílání?

Občas se někomu z vás stane to, že nefunguje vysílání. To může být způsobeno několika problémy.

 • Adobe Flash Player

  Pokud nevidíte video, vidíte pouze černou obrazovku nebo vás okno nabádá k aktualizaci Adobe Flash Playeru, aktualizujte jej. Technologie postupují předem a s nimi i technologie přehrávání. Je tedy potřeba mít stále, a nejlépe, aktuální Adobe Flash Player. Stáhnout si ho můžete na oficiální stránkách společnosti Adobe - https://get.adobe.com/cz/flashplayer/.


  Instalace je jednoduchá. Stačí z uvedené webové stránky balíček stáhnout a v počítači spustit. Automaticky se celý balíček dostáhne a nainstaluje. Není to tedy nic složitého.

 • Tento stream je offline

  Teprve začínáme a učíme se. Občas se tedy může stát to, že nám vypadne spojení s internetem a nemáme jak odesílat data. Samozřejmě s větší pravděpodobností je stream offline z důvodu připravování Týdeníku! Snažíme se zlepšovat naší kvalitu a proto prosíme o trpělivost.

 • Špatný obraz nebo zvuk

  Pokud máte špatný obraz a zvuk, máte pravděpodobně na přehrávači nastavenou nízkou kvalitu přehrávání. Ozubeným kolečkem v dolním panelu si můžete kvalitu vylepšit.


  Stává se ale i to, že se snažíme různými filtry eliminovat ruch a šum zvuku, který vylepší tedy kvalitu, ale sníží její hlasitostní profil.

Novinky

Autobus skončil mimo vozovku

V katastru obce Nahořany uví­zl 4. 12. prázdný autobus, který sjel částečně zadní­mi koly ze silnice do pří­kopu. Na mí­sto zásahu byli povoláni...

5.prosinec 2018
Složitý zásah hasičů v Adršpachu

Složitý zásah zažili v pondělí­ hasiči na Broumovsku. Profesionální­ hasiči z Náchoda a Broumova byli v 15:17 přivoláni do skalní­ho města v Dolní­m...

24.květen 2016